studia_studenci.e-

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA (III NABÓR) NA WYJAZD W PROGRAMIE ERASMUS+

Drogie Studentki i Drodzy Studenci WSE,

zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą wydziałową oraz do rekrutacji na studia i praktyki w programie ERASMUS+(2021/2022, semestr letni)

Wszystkie Studentki i wszystkich Studentów WSE UAM zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji uzupełniającej (III nabór) do programu „ERASMUS+” na rok akademicki 2021/2022 (semestr letni)

Prowadzimy aktualnie rekrutację uzupełniającą na wyjazdy na studia i praktyki w ramach programu Erasmus+ na semestr letni (2021/22).

Terminy:

• Składanie aplikacji online w systemie USOSweb:

-do dnia 14. 11. 2021 r.

W życiorysie prosimy o uwzględnianie najważniejszych aktywności uczelnianych

(i pozauczelnianych).

• Planowane rozmowy kwalifikacyjne:

dnia 23.11.2021 r.

(szczegółowe informacje na temat miejsca i godziny rozmowy będą ustalane indywidualnie)

• Dostarczenie dokumentów –

do dnia 14. 11. 2021 r.

Dokumenty prosimy przesyłać w formie skanu

(w jednym pliku)

na adres erasmuswse@amu.edu.pl

Prosimy  o śledzenie informacji na stronie Wydziału Studiów Edukacyjnych oraz na stronie:

WAŻNE: Przy wyborze poniższych uczelni, prosimy o kontakt mailowy do dnia 12 listopada: Masarykova University Brno, Eichstatt-Ingolstadt , University of Ljubljana, Lusofona Porto, Cordoba , La Coruna, Tarragona , Sapienza.

Więcej informacji o zasadach rekrutacji, wymaganych dokumentach, ofercie uczelni, szczegółowy Przewodnik po programie  itp. na stronie:

Rekrutacja na praktyki studenckie jest ciągła i trwa do wyczerpania limitu miejsc w danym roku akademickim.

Jeżeli zastanawiacie się nad udziałem w wymianie zagranicznej i macie pytania, wątpliwości to zapraszamy do kontaktu drogą mailową (erasmuswse@amu.edu.pl).

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty wydziałowej!

dr Marta Kędzia- Wydziałowy Koordynator Erasmus+

dr Paulina Peret-Drążewska – Wydziałowy Administrator Erasmus+