INCOMING STUDENTS

incoming

 The information on the application procedures can be found here.

 The information about study at Faculty of Educational Studies AMU can be found here.

Information about programmes for International Exchange at Adam Mickiewicz University for visiting students can be found here.


mentor_program

 

Program Mentor – STUDENTS HELPING STUDENTS – Oferta dla studentów Wydziału Studiów Edukacyjnych!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w programie Mentor pod hasłem STUDENTS HELPING STUDENT organizowanym przez sekcję ESN UAM w Poznaniu. Jest to projekt, w którym każdy student, przyjeżdżający do Poznania na UAM w ramach wymiany Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017 będzie miał lokalnego opiekuna, czyli kogoś kto zna środowisko uczelniane, a więc będzie mógł służyć radą i pomocą studentowi z zagranicy.

Korzyści wynikające z uczestnictwa w tym programie są obopólne: student przyjeżdżający na wymianę będzie czuł się bardziej komfortowo w Poznaniu, a lokalni studenci będą mogli podszkolić umiejętności językowe, poznać inne kultury oraz tradycje. Ponadto doświadczenie bycia Mentorem może posłużyć jako inspiracja i motywacja, by odważyć się na uczestnictwo w programie mobilności studenckiej.

Rekrutacja do programu Mentor jest dwa razy do roku, przed rozpoczęciem roku oficjalnego oraz przed rozpoczęciem II semestru studiów na naszym uniwersytecie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z ESN Poznań: http://uam.esn.pl/en